Érdekességek a nagyvilából
Ha ti is örültök a jó időnek, és a takarítás mellett szeretnétek feldobni kicsit az otthonotok falait, és valami tavaszias…
Több olyan elképesztő hasonlóságról is hírt adtunk már sztárokat illetően, mikor hétköznapi emberekre vagy elhunyt történelmi személyekre bukkantunk, akik kiköpött…
Digitalizáció ide vagy oda a papír alapú, kézzel fogható fotók nem fognak kimenni a divatból. Néhányan régi képeik láttán úgy…

További érdekességek »

Karrier

web programozót keresünk

kisújszállási irodánkba

Feladatok:

  • Szoftverfejlesztés a kereskedelem és ügynöki hálózat részére
  • Weblapok fejlesztése különböző projektekhez
  • Új, problémamegoldó megközelítések kidolgozása, a tervek, leírások, illetve számítások előkészítése és módosítása
  • Meglévő oldalak módosítása, bővítése, fejlesztése
  • A fejlesztések optimalizálása, új ötletek megvalósítása
  • "back office" és admin felületek fejlesztése
  • Adatbázisok kezelése, felügyelete
  • Szoros együttműködés a cég üzletágaival
  • Online marketinges és webes kollégák támogatása
  • Kereskedelmi rendszerek fejlesztésében való részvétel
  • Rendszerek informatikai támogatása
  • Fejlesztési specifikációk készítése, fejlesztés és tesztelés
  • Üzemeltetési, oktatási dokumentációk készítése
  • A rendszer üzemelése során fellépő hibák elemzése, javítása

Elvárások:

  • Ne okozzon gondot a vállalt határidők betartása és a párhuzamos projektek elkészítése
  • Kreatívan, de gyakorlatiasan gondolkodj
  • Legyen felsőfokú szakirányú végzettséged és referenciád
  • Légy motivált és kitartó
  • Ne jelentsen problémát a MySQL, HTML, PHP
  • Ismer PHP keretrendszereket
  • LINUX, Windows

Előnyök:

  • További programnyelvek ismerete
  • Projekt menedzsmentben szerzett ismeretek és tervezésében szerzett tapasztalat
  • Ügyviteli szoftverek és fejlesztésükkel kapcsolatos tapasztalat
  • Google, Facebook ismeret
  • Web programozási gyakorlat
  • Adatbáziskezelők ismerete
  • Mobil applikációk fejlesztési gyakorlata
  • Számviteli, kontrolling tudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatások megegyezés szerint
  • Ha nem vagy helyi, támogatjuk beutazásod
  • A játék szobában feltöltődhetsz, a csocsóra vagy pingpongra mindig rávehető valaki
  • Folyamatos munkavégzés
  • A munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Ha találsz egy jó tanfolyamot támogatjuk a tanulásodat, de ha valamit mi tudunk, belső képzések keretében átadjuk neked, hogy fejlődésed töretlen legyen
  • Segíthetsz kiépíteni és összehozni egy szuper programozói csapatot (Így részese lehetsz valami új elindításának!)

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Jelentkezésed az alábbi e-mail címre várjuk: kiado@szalaykonyvek.hu

A meghirdetett álláslehetőségeken kívül egész évben várjuk az önéletrajzokat a kiado@szalaykonyvek.hu e-mail címre olyan kreatív, talpraesett és kommunikatív álláskeresőktől, akik szívesen lennének a csapatunk tagjai.